Take a seed, man!!! You are blocking my view.
Va fi ca pe litoral: vară, mexicani, avioane F16, semințe de discordie între suporteri și multe gogoși oferite de Donald la suprapreț…
Păreri, pronosticuri, opinii de specialiști? De data asta, habar nu am cine participă, în afară de marea absentă, Romârlănia, dar fiind băiet, pe la multe ziduri de puncte termice de cvartal cutreieram și scrijeleam adesea scorurile partidelor cu un cui. De exemplu, rezultatul cu Argentina a rămas vizibil vreo 20 de ani, până a căzut tencuiala. 🙂

Lasă un răspuns