Botoșei pe cocoșei
În una dintre recentele excursii, la intrarea în obiectivul ce urma să fie vizitat, copiii (16-17 ani) au fost nevoiți să își pună botoșei de unică folosință. Juniorul a primit 3 bucăți în loc de două și a vrut să returneze unul. La care doamna responsabilă de igiena imobilului: lasă că-ți prinde bine pentru al treilea picior…
Să tot fii feminist, doamnă!
Imagine cu domnișoară gratuită, pentru distragerea atenției. Presupun că se pregătește să-și pună botoșei pe bocanci, eu asta am promptuit.

Lasă un răspuns