Pe căldurilea astea, iar a transpirat conspirația
Se duce un amic la analize, dacă tot face giveaway Regina Maria, în parteneriat cu Lidl. Toate asistentele bune și frumoase, chiar și cea de la recoltare, de-aia a și dat amicul în bâlbâială, în dialogul redat cu fidelitate mai jos.
Deci da. Păi ce, chiar credeați că numai boții sunt antivacciniști strânși în colonii formatoare de opinii, ca microbii?

Doamne mulți sunt 🥴
Cu siguranță sunt și vaccinați, dar mai pe ascuns, așea. Mai grav e că lucrează în sănătate, armată și învățământ și au acces la internet.
Tocmai asta e grav. Sunt peste tot. Eu lucrez în cercetare, deci se presupune că le ai cu dezvoltarea pe toate domeniile. Sufletu’… Să-i auzi pe cercetători ce scot pe gură… Te crucești…
Eu nu mă crucesc, nu-mi permite lipsa religiei. Dar așa ceva e de „Doamne ferește”! 🙂
Eu zic că trebuie reclamație și scris în recenzii.
Nu mai merge cu ignorat.
I-am zis și eu să dea feedback în aplicația regalistă.